Paris Marais Bouquet Residence

  • 45 μ²
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • 1 μπάνιο

Το Paris Marais Bouquet Residence με 1 υπνοδωμάτιο έχει άνετη τοποθεσία, 10 λεπτά με τα πόδια από την Πλατεία των Βοσγίων, καθώς και πρόσβαση σε παγοδρόμιο για τους δραστήριους επισκέπτες. Το Μουσείο Ορσέ απέχει σχεδόν 2 χλμ. απόσταση από αυτό το διαμέρισμα 45 τ.μ., ενώ ο σιδηροδρομικός σταθμός Châtelet-Les Halles RER βρίσκεται σε απόσταση μόλις 1 χλμ.

Για την άνεση των επισκεπτών στο Paris Marais Bouquet Residence υπάρχει μπάνιο με πετσέτες. Eπίσης, το κατάλυμα προσφέρει ντους.

Το κατάλυμα παρέχει πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα, τραπεζαρία σε περίπτωση που οι επισκέπτες θέλουν να μαγειρέψουν.

Το διαμέρισμα απέχει περίπου 15 λεπτά με αυτοκίνητο από τη Γέφυρα του Αλεξάνδρου Γ΄, που είναι ένα εξαιρετικό μέρος. Musée de la Poupée επίσης βρίσκεται σε απόσταση 750 μέτρων. Επίσης το Μουσείο του Λούβρου βρίσκεται σε απόσταση περίπου 2,1 χλμ. Επίσης, ο σταθμός του μετρό Rambuteau βρίσκεται σε απόσταση 15 λεπτών με τα πόδια.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Paris Marais Bouquet Residence
Appartement En Plein Coeur Du Marais
Τιμή μόνο για κινητά

Appartement En Plein Coeur Du Marais

9.6
Εξαιρετικό 43 σχόλια
54 μ από το κατάλυμα
2 Bedroom Appartement Quartier Le Marais Free Netflix
Τιμή μόνο για κινητά

2 Bedroom Appartement Quartier Le Marais Free Netflix

79 μ από το κατάλυμα
USD 618 USD 556
ανά νύχτα
Sereners - Place Des Vosges
Τιμή μόνο για κινητά

Sereners - Place Des Vosges

8.3
Πολύ καλό 53 σχόλια
212 μ από το κατάλυμα
USD 400 USD 360
ανά νύχτα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    Αεροδρόμιο Παρισιού, ΟρΛί
    19 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Jussieu
    1,2 χλμ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Στην κουζίνα

    • Βραστήρας

    Στα δωμάτια

    • Καθιστικό

    Στο μπάνιο

    • Πλυντήριο ρούχων
    • Δωρεάν προϊόντα περιποίησης

    Συσκευές

    • LCD TV

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους

    Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια !

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 16:00 έως 23:00
    Check-out: έως 11:00
    Συχνές ερωτήσεις
    • Πού βρίσκονται το Paris Marais Bouquet Residence;
      Το Paris Marais Bouquet Residence βρίσκεται κοντά σε Le Marais.
    • Ποια διάσημα αξιοθέατα βρίσκονται κοντά στο το Paris Marais Bouquet Residence;
      Τα δημοφιλή αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το Paris Marais Bouquet Residence περιλαμβάνουν Coulée verte René-Dumont, Θέατρο Châtelet καθώς και Πανεπιστήμιο της Νέας Σορβόνης.
    • Στο το Paris Marais Bouquet Residence προσφέρεται φαγητό;
      Τα εστιατόρια κοντά στο το Paris Marais Bouquet Residence περιλαμβάνουν Les Bougresses και L'Ambroisie και απέχουν μόνο 5 λεπτά με τα πόδια.
    • Το Paris Marais Bouquet Residence έχει σύνδεση στο Διαδίκτυο;
      Ναι, το Paris Marais Bouquet Residence προσφέρει Wi-Fi.
    • Πόσα τετραγωνικά μέτρα έχει διαμέρισμα;
      Διαμέρισμα είναι 45 μ².
    • Πόσα άτομα μπορεί να φιλοξενήσει αυτό το διαμέρισμα;
      Αυτό το διαμέρισμα μπορεί να φιλοξενήσει μέχρι 4 άτομα.

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    Αεροδρόμιο Παρισιού, ΟρΛί
    19 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Jussieu
    1,2 χλμ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Paris Marais Bouquet Residence

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο